Projekty

Macie Państwo głowę pełną pomysłów, lecz brakuje koncepcji na to, jak zmieścić je wszystkie w Waszej łazience?
A może jest wręcz przeciwnie, dotychczas widziane  inspiracje wcale Państwa nie natchnęły lub remont łazienki nie wzbudza entuzjazmu…

Niezależnie od tego, czy chcecie Państwo skonsultować swoje pomysły ze specjalistą, czy też po prostu oddać łazienkę w jego ręce, zapraszamy do naszego salonu!.

Tym, co nas wyróżnia, jest droga współpracy przy projekcie. Każdą aranżację przygotowujemy dopasowując się do indywidualnych potrzeb jej przyszłego użytkownika. Nasi projektanci zrealizowali kilkaset projektów i zapewniamy, że nie wszystkie zaczynały się od wyboru płytek, czy analizy wymiarów pomieszczenia. Do niektórych projektów przystępowaliśmy, gdy wybrany był jedynie haczyk na ręcznik, lustro na rzemyku, czy kolor sufitu (w tym miejscu pozdrawiamy Panią Beatę i Pana Sylwestra, których sufit w żywym odcieniu czerwieni naprawdę zapadł nam w pamięci).

Ponadto, nie snujemy teorii trzymając się kurczowo produktów doskonale wpasowujących się w wybrany styl, lecz dostosowujemy aranżację do Państwa codziennych potrzeb, by późniejsze otwieranie drzwi od łazienki cieszyło oko, a jej użytkowanie było satysfakcjonujące i wygodne.

.

Inspirujemy, projektujemy oraz dekorujemy wnętrza zgodnie z najnowszymi światowymi trendami, ale przede wszystkim odpowiadając na preferencje naszych Klientów. Co roku uczestniczymy w najważniejszych w naszej branży targach Cersaie w Bolonii oraz Cevisama w Walencji, dzięki czemu podczas projektowania Państwa wnętrz przedstawiamy najnowsze wzornictwo.

Zapewniamy fachowe doradztwo w trakcie przygotowywania projektu oraz na etapie jego późniejszej realizacji. Podczas konsultacji sprawdzamy dostępność poszczególnych materiałów i wyposażenia oraz sporządzamy wycenę, by Państwa wnętrze było gotowe w wyznaczonym terminie oraz w przeznaczonym na remont budżecie.

.

Czekamy na Państwa w naszych salonach!!!

Zapraszamy do obejrzenia przykładowych aranżacji naszych projektantów


X