Praca

 

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU!

 

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Doradcy Klienta/Magazyniera.
Dowiedz się więcej >

 

Pamiętaj o dopisaniu do zgłoszenia klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922), prowadzonych przez F.H.U. SALAMON z siedzibą w Jędrzejowie.

Jeżeli chcesz brać udział w przyszłych rekrutacjach zamieść również informację, iż wyrażasz zgodę na przechowywanie oraz przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Twoje dane będą wówczas przechowywane przez 2 lata.

 

Informacja o danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest Firma Handlowo-Usługowa SALAMON Waldemar Salamon z siedzibą w Jędrzejowie 28-300 przy ulicy Głowackiego 14. Dane gromadzone są dla potrzeb rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko, a w przypadku wyrażenia wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tj.: Dz. U. 2016 r. poz. 922, jest dobrowolne i zarazem konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

W każdej chwili możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

 

W razie pytań skontaktuj się z nami, pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.